![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_YAZ_OKULU_CALISMALARI_DEVAM_EDIYOR_(5).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ YAZ OKULU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Yıldırım; “Yönetici ve Veliler Adına Başkanımıza Teşekkür Ediyorum”
Şehitkamil Belediye spor A Takım Sorumlusu Mahmut Yıldırım; “ 2010 2011 yaz okullarının 3. haftasına girdik şuanda 200 ün üstünde sporcumuz var. Sağ olsun başkanımız bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemiyor. Ona tüm yönetircilerimiz ve velilerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Bu dönem kendi hedefimizin üstüne çıkarak çok sayıda çocuğumuzu Yaz Spor Okullarına kazandırdık” dedi.
Başkan Fadıloğlu; “Burada Yetişen Çocuklarımız Önce Derslerinde, Sonra da Sporda Başarılı Olacaklar”
Yaz okullarını ziyaret eden Şehitkâmil Belediye başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, salon sporlarının yanında futbol eğitimi ile de, yaz okullarının devam ettiğini belirterek; “Şu anda Merveşehir’deki Şehitkamil stadımızda, değişik yaş kategorilerindeki 200 çocuğumuz Futbol eğitimlerine devam ediyor. İdman ağırlıklı olmak üzere; taktik anlayışında öğretildiği yaz spor okulumuzda, haftada 3 gün hizmet veriyor. İnşallah burada yetişen çocuklarımız önce derslerinde daha sonrada ilgi duydukları spor dalında başarılı olacaklar. Biz de bu bağlamda elimizden geleni yapacağız. Şehitkamil Belediyesi olarak bizim amacımız amatör sporcularımıza destek vererek onların yetenekleri doğrultusunda, profesyonel kulüplere geçişlerini sağlamaktır” şeklinde konuştu.
Ziyarette çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi alan Başkan Fadıloğlu, daha sonra genç sporcular ile pas antrenmanı yaparak hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR