![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_YAZ_SPOR_OKULLARINA_BUYUK_ILGI_(6).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA BÜYÜK İLGİ
BİNLERCE SPORCU EĞİTİM GÖRECEK
Şehitkamil Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği yaz spor okulları bu yılda futbol, basketbol, yüzme, halkoyunları ve satranç branşlarında binlerce sporcuya nitelikli eğitim verecek. Sportif eğitimin yanı sıra birçok sosyal ve kültürel etkinliği de sporcularla buluşturacak olan Şehitkamil Belediyesi Yaz Spor Okullarında, eğitim dönemi 17 Haziran 2013 tarihinden itibaren start alacak. Şehitkamil Belediyesi Spor Koordinatörü Metin Alati, “Şehitkamil Belediyesinde 365 gün Herkes İçin Spor programı kapsamında devam eden yaz spor okullarında bu yılda beş ayrı branşta yaşları 6 ile 17 arasında değişen bay ve bayan öğrencilere eğitim vereceğiz. Yaz okulları çerçevesinde tüm branşlarda sporcularımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayacak, eğitim programları hazırladık. Tüm öğrencilerimizi yaz spor okullarımıza davet ediyoruz.” Dedi.
TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ YAZ SPOR OKULLARINA BEKLİYORUZ
2012- 2013 Eğitim Öğretim yılının sonuna gelinmesiyle birlikte, tatilde ne yapacağının planlarını yapan tüm öğrencileri daha sağlıklı ve zinde bir yaşam için yaz spor okullarına davet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “ 2013 Yılı Yaz Spor Okullarına kayıtlarımız geçtiğimiz hafta itibariyle başladı şu ana kadar sporcularımızın ve sporcu velilerimizin kurslara göstermiş olduğu ilgi memnuniyet verici, kayıtlarını henüz yaptırmayan öğrencilerimiz için kayıt kabul sürecimizi bu yıl 20 Haziran 2013 tarihine kadar uzattık, umut ediyorum ki tüm öğrencilerimiz yılın stresini spor okullarımızda eğlenerek ve öğrenerek atarlar.” Dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR