![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESI_YEDI_KOLDAN_ASFALT_CALISMALARINA_DEVAM_EDIYOR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ YEDİ KOLDAN ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ YEDİ KOLDAN ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yedi ayrı mahallede yetmiş kişilik ekiple çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşın mağdur olmaması için aralıksız olarak tam kadro sahada çalışmalarına devam ediyor.
HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE SIFIR ASVALT ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Yedi ayrı mahallede yedi ekip ve yetmiş kişiyle asfalt çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yapmış olduğu çalışmalara hız verdi. Asfalt çalışmalarına Kocatepe, Eyüpsultan, Hacıbaba, Karacaoğlan, Boyno, Nurtepe, Yunusemre mahallelerinde başlayan Şehitkamil Belediyesi ekipleri, beş kepçe, yedi kamyon, üç asfalt robotu ve beş iş makinesiyle mahallelerdeki çalışmalarına devam ediyor.
ARTIK RAHATÇA SOKAKLARIMIZDA YÜRÜYEBİLİYORUZ
Yapılan asfalt çalışmalarından büyük memnuniyet duyan mahalle sakinleri; “Başkanımızın yapmış olduğu bu asfalt hizmetinin ardından sokaklarımızdaki tozlu ve çamurlu görüntüden kurtulduk. Artık sokaklarda rahatça yürüyebiliyoruz. Havalarında ısınmasıyla birlikte başlatılan bu çalışmanın zamanlamasını da çok doğru buluyoruz. Başkanımıza mahallelerimize yaptığı bu çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.
YAPILAN ASVALT ÇALIŞMALARINDAN VATANDAŞLAR MEMNUN
Beş dönemdir Kocatepe Mahalle Muhtarlığını yapan Mehmet Arslan; “ Havaların düzelmesi ile Şehitkamil Belediyesi ekipleri çukurlara yama yaparak sorunlarımızı gideriyor. Böylelikle hem yayalar hem de araç sürücüleri sıkıntı yaşamaktan kurtulacak. Bu hizmetten dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na şahsım ve mahallelimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR