![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/TA_SIFIR_ASFALT_CALISMASI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AKTOPRAK'TA SIFIR ASFALT ÇALIŞMASI
İlçe genelinde asfaltsız ve bozuk yol bırakmamak için çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Aktoprak’ta geniş çaplı bir çalışma başlattı. Aktoprak’ın girişinden başlanarak ihtiyaç görülen yerlerde yapılan sıfır asfalt çalışması yanında Aktoprak ile sanayi yolu bağlantısı sıfır asfalt ile döşendi.
BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Aktoprak Mahalle Muhtarı Mehmet Kulluk; “Aktoprak’ta yapılan asfalt çalışmalarından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımıza teşekkür ederim. Şu anda Aktoprak’ın yollarını sıfır asfalt yapıyorlar. Sanayi yolumuzu ve köyümüzün içerisindeki açılmayan yollarımızı açıyorlar. Aktoprak’ta yapılan hizmetten memnunuz” dedi.
Aktoprak Hacı Kamber Mahalle Muhtarı Ethem Gündemir; “ Yollarımız açılıyor, artık sanayi yoluna kadar olan asfaltımız bitmek üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR