![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_1_PUANLA_BASLADI.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR 1 PUANLA BAŞLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BAL Liginde hedefini üst sıralar olarak belirleyen Yeşil-Beyazlılar, galibiyet için gittiği Malatya deplasmanında 1-1 berabere kalarak, sezona 1 puanla başladı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada Şehitkamil Belediyespor çok net gol pozisyonlarından faydalanmazken, Yeşil - Beyazlıların tek golünü 76 dakikada İsa Türkmen kaydetti. 90+3 Orduzuspor’un gölüne engel olamayan Şehitkamil Belediyespor Malatya’dan 1 puan alarak ilimize döndü.
Yeni bir takım kurduklarını ifade eden Şehitkamil Belediyespor Başkanı Musa Yıldız, biraz zamana ihtiyaçları olduğunu belirterek, " Teknik direktörümüze, tüm futbolcu arkadaşlarımıza güvenimiz tam. Zamanla şampiyonluk yolunda ilerleyeceğiz. Orduzuspor maçı bizim için çok önemliydi. Deplasmanda ilk galibiyeti almak istiyorduk fakat olmadı. Önümüzdeki günlerde bunun telafisini yapacağız" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR