![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_(2)_6.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR 2'DE 2 YAPTI
GALİBİYET SERİSİ BAŞLADI
Türkiye Futbol Federasyonu BAL Ligi 2. Grup’ta mücadele eden Şehitkamil Belediyespor, ligin ilk haftasında deplasmanda karşılaştığı Ovacık Belediye Ulaş Sporu 4-1 mağlup etmişti. Ligin ikinci haftasında Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumu’nda rakibi Adıyaman 1954 Sporu ağırlayan Şehitkamil Belediyespor, rakibini 2-0 yenmeyi başardı. Maça etkili başlayan Şehitkamil Belediyespor, 36. dakikada İbrahim Demir’in kafa golüyle 1-0 öne geçti. Maçın 85. dakikasında Seçkin Öney’in etkili ve düzgün şutu skoru belirledi.
GALİBİYET SERİMİZİN DEVAM ETMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Maçı değerlendiren Şehitkamil Belediyespor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Ligin ilk haftasında deplasmandan galibiyetle ayrılmıştık. Bu maçtan da galip ayrıldığımız için çok mutluyuz. Galibiyet serimizin devam etmesi için çok çalışacağız. Takımın moral ve motivasyonu oldukça iyi. Tüm sporcularımı için tebrik ediyorum. Bundan sonraki maçlarımıza çok iyi konsantre olarak galibiyetler almak istiyoruz. Takımıma güveniyorum. Bundan sonraki maçları da kazanmak ve galibiyet serimizi devam ettirmek için elimizden geleni yapacağız” açıklamasında bulundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR