![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/sehitkamil_belediyespor_antreman_15-02-2012_(15)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR?UN RAKİBİ ŞANLIURFA İL ÖZEL İDARE SPOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİLDE PAROLA GALİBİYET
Ligde genç bir takıma sahip olan Şehitkamil Belediyespor geçtiğimiz hafta Kilis Belediyespor’u on kişi kalmasına rağmen geriye düştüğü maçtan 3-2 galibiyet ile ayrılmayı başarmıştı. Şehitkamil İlçe Stadyumunda yapılan taktik çalışmalar ile antrenmanı tamamlayan siyah - beyazlı ekip de geçen hafta kırmızı kart gören Mehmet Uğur haricinde cezalı ve sakat oyuncu bulunmuyor.
Şehitkamil Belediyespor 13 maç sonunda 14 Puanla 8 Sırada bulunurken, Şanlıurfa İl Özel İdare Spor Kulübü ise 14 maç sonunda 12 puanla 9 Sırada bulunuyor. Bir sıra geride olan rakibi ile aralarında 2 puan bulunan Şehitkamil Belediyespor maçtan galip gelerek aradaki puan farkını beşe çıkarmayı hedefliyor.
YILDIZ; HER MAÇA YENMEK İÇİN ÇIKIYORUZ
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız yaptığı açıklamada “Şanlıurfa İl Özel İdare Spor Kulübü güçlü bir ekip ama bizde genç oyunculardan oluşan kaliteli bir takımız. Rakip ile aramızda iki puan var. Geçtiğimiz hafta evimizde aldığımız galibiyet ile moraller yükseldi. İyi bir antrenman haftası geçirdik. Takım ve yönetim Şanlıurfa İl Özel İdare Spor Kulübü maçına hazırlandık. Oyuncularımıza güveniyoruz. Her maç bizim için aynı ve amacımız galibiyet. Taraftarlarımızı 19 Şubat 2012 Pazar günü saat 13.30’da Şanlıurfa Yeşilyurt Stadyumu oynayacağımız maça bekliyoruz ”dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR