![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYE_2SPOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR'DA HEDEF GALİBİYET
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Bölgesel Amatör Ligde ( BAL ) oynadığı iki maç sonrası 4 puan ile 5. Sırada bulunan Şehitkamil Belediyespsor, bir maç fazlası ile 5 puanı olan ve 3. sırada bulunan Kilis Belediyespor maçına mutlak galibiyet parolası ile çıkacak. Geçtiğimiz haftayı bay olarak geçiren Şehitkamil Belediyespor, Kilis Belediyesor ile yapacağı maçın hazırlıklarını Şehitkamil İlçe Stadyumunda yaptığı taktik çalışmalar ile sürdürüyor.
Takımda eksik oyuncunun olmadığını vurgulayan teknik direktör Mahmut Yıldırım; “Yatığımız iki maç sonrası dört puan topladık. Her geçen hafta form grafiğimiz yükseliyor. Geçen haftayı bay geçirdik. Bu arayı iyi değerlendirdik. Önümüzde bir Kilis Belediyespor maçı var. Şuanda ona odaklanmış durumdayız. Bir maç fazlası ile bizim önümüzde. İnşallah bu maçı da alarak hem şehrimizi hem ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. 23 Ekim pazar günü saat 14.30 da Kilis Şehir stadında oynayacağımız Kilis Belediyespor maçına taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR