![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_79.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR'DA YÜZLER GÜLÜYOR
SURUÇ GENÇLİKSPOR MAÇINA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ
Geçtiğimiz haftayı kendi evinde Belen Belediyespor karşısında 4-0’lık farklı bir skorla geçen Şehitkamil Belediyespor’da yüzler gülüyor. 29 Kasım Pazar günü saat 13.30’da Suruç Gençlikspor deplasmanına çıkacak olan Şehitkamil Belediyespor, hazırlıklarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Yeşil-siyahlı futbolcular, Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular, düz koşu dar alanda kısa pas, taktik çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip son olarak, çift kale maç ile antrenmanı sürdürdü. Şehitkamil Belediyespor’un genç futbolcusu Cafer Akpak, “Bu hafta deplasmanda zorlu bir maça çıkacağız. Şuan takım olarak çok iyi durumdayız. Yönetimimiz olsun, teknik heyet olsun biz futbolcular olarak hep birlikte bir birimize iyice kenetlendik. Şuan lider ile aramızda sadece 1 puan var. İnşallah bu hafta da deplasmandan 3 puan alıp yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR