![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/LIK_FARKLI_GALIBIYET_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR'DAN 5-1'LİK FARKLI GALİBİYET
GALİBİYET SERİSİNİ BU MAÇLA YAKALAMAK İSTİYORUZ
Türkiye Futbol Federasyonu BAL Ligi 3. Grupta, 5. hafta mücadelesinde Sakıcı İnşaat Şenyurtspor’u konuk eden Şehitkamil Belediyespor, rakibini Ramazan Gözübüyük (2) Abdulkadir Uludişli (1), Tahsin Okatan (1) ve Gökhan Arık’ın (1) golleriyle farklı geçmesini bildi. Maçın ilk yarısına hızlı başlayan Şehitkamil Belediyespor, mücadelenin 35. ve 45. dakikasında rakip fileleri havalandırmayı başardı. Maçın ilk yarısını 2-1’lik üstünlükle tamamlayan Şehitkamil Belediyespor, rakibi üzerindeki etkili ataklarını maçın ikinci devresinde de sürdürdü. Gaziantep temsilcisi, maçın 60 dakikası, 69. dakikası ve 75. dakikasında gollerle sahadan 5-1’lik skorla mutlu ayrılan taraf oldu. Farklı gelen galibiyet sonrasında mücadele hakkında değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulübü Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Kendi evimizde, taraftarlarımıza güzel bir galibiyet armağan ettiğimiz için çok mutluyuz. Ekibimizde görev yapan herkes bu maçta galibiyet parolasıyla görev yapmıştı ve çok şükür maçın sonucu da istediğimiz gibi oldu. Daha öncede belirttiğimiz gibi tüm maçlarımıza galibiyet parolasıyla hazırlanıyoruz. Önümüzdeki hafta deplasmanda karşılaşacağımız Pazarcıkspor karşılaşmasını da kazanarak galibiyet serimizi yakalamak istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR