![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_(1)_103.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR ADIYAMAN 1954 MAÇINA HAZIRLANIYOR
TAKIMIMIZA HER ZAMAN GÜVENİYORUZ
Şehitkamil Belediyespor, 18 Aralık Pazar Günü saat 14.00’da kendi evinde ağırlayacağı Adıyaman 1954 Spor maçının hazırlıklarını yoğun tempo içerisinde sürdürüyor. Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde yeşil-siyahlı futbolcular, son antrenmanda düz koşu, dar alanda kısa pas ve taktik çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip, çift kale maç ile antrenmanı sürdürdü. Yeşil-siyahlı ekip, kendi saha avantajını da kullanarak Adıyaman 1954 Spor maçından galip ayrılmayı hedefliyor. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Teknik Direktör Ahmet Atalay, “Bu hafta önümüzde çok kritik ve zorlu bir maç var. Adıyaman 1954 Spor maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İyi bir mücadele verip, kendi saha avantajımızı da kullanarak 3 puan ile ayrılmayı hedefliyoruz. Güçlü bir ekibe sahibiz. Bu maçı kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz. Takımımıza her zaman güveniyoruz. Kendi sahamız ve taraftarımız önünde elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR