![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_ALT_YAPIYA_ONEM_VERIYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR ALT YAPIYA ÖNEM VERİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Bu sezon alt yapıda 4 kategoride faaliyet gösteren yeşil - siyahlı ekipte U 19 takımı, ligde yaptığı 4 maçını da kazanarak liderliğini açık ara sürdürürken bu kategoride yetişen sporcular ise ilerleyen yıllar için umut saçıyor.
U 19 TAKIMI GRUBUNDA AÇIK ARA ÖNDE
U 19 takımının A grubunda önceki gün Batur Stadında Kalespor önünde aldığı 7-1 galibiyet sonrası açıklama yapan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “Alt kategorilerdeki futbol takımlarının almış olduğu sonuçlar kulübün ve Gaziantep futbolunun gelişmesi için memnuniyet verici. Şehitkamil Belediyespor ve Şehitkamil Belediyesi futbol akademisinde her yıl binlerce genç futbol eğitimi görüyor. Bu eğitimler uzman hocalarımız tarafından verilmektedir.” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR