![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_BAL_LIGINDE_4._GRUPTA.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR BAL LİGİNDE 4. GRUPTA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyespor 4. Grupta 10 takımla ile mücadele edecek. Temsilcimizin en uzak deplasmanı Malatya olacak. Bu sezon BAL liginde katılacak 152 takımın 13 ayrı grupta mücadele edeceği BAL liginde 4. grup 11 takımdan oluşuyor. Gruplarda son iki sırayı alan küme düşerken, ilk iki sırayı alan takım play-off oynamaya hak kazanacaklar. Playoff müsabakaları sonunda 9 takım TFF 3. Ligine çıkmaya hak kazanıyor.
Gaziantep temsilcisi Şehitkamil Belediyespor’un yer aldığı 4. Grupta bulunan takımlar; Malatyaspor, 44 Malatyaspor, Malatya Orduzuspor, Kahramanmaraş Belediyespor, Kahramanmaraş Elbistanspor, Şanlıurfa Siverekspor, Şanlıurfa İl Özel İdare, Adıyaman Belediyespor, Osmaniye Kadirlispor ve Kilis Belediyespor.
Şehitkamil Belediyespor teknik sorumlusu Mahmut Yıldırım yaptığı açıklamada; “Şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz ve geleneksel hale getirdiğimiz şampiyonluk serüvenini Bal liginde de sürdürmek için mücadelemiz devam edecek. Sadece A takım da değil, altyapı oynayan gençlerle de girdiğimiz her yaş grubunda şampiyonluk için fazlası ile mücadele edip güzel sonuçlar elde edeceğiz. Yeni transferlerle Bal ligine hazırlıklarımızı Şehitkamil semt sahasında haftanın 7 günü idman ve hazırlık maçları yaparak sürdürüyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR