![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_(2)_14.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR BELEN BELEDİYESPOR MAÇINA HAZIR
BU YIL ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR TAKIMIZ
Geçtiğimiz haftayı galibiyetle kapatan Şehitkamil Belediyespor, 22 Kasım Pazar günü saat 13.30’da kendi evinde konuk edeceği Belen Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamladı. Yeşil Beyazlı futbolcular Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular, dar alanda kısa pas, taktik çalışması ve kondisyon ağırlıklı koşu çalışması yaptı. Futbolcular son olarak çift kale maç ile antrenmanı tamamlayarak kampa girdi. Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Bu hafta kendi evimizde önemli bir maça çıkacağız. Takımımız çok iyi durumda. Geçen haftayı galibiyetle kapatmamız bizim için büyük bir moral ve motivasyon oldu. Yönetim, olsun, teknik heyet olsun, futbolcular olsun şuan iyi bir kenetlenme içerisindeyiz. İnşallah bu hafta da 3 puan alıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Kendi evimizde oynamak bizim içinde büyük bir avantaj olacak. Bu yıl şampiyonluğa oynayan bir takımız. Bunu başaracak güce sahibiz. Tüm halkımızı bu hafta oynayacağımız maça davet ediyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR