![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_EVINDE_GALIP__(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR EVİNDE GALİP
HEDEF 6 PUAN
TFF Bal Liginde geride kalan haftada Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadında Siverek Belediyespor’u ağırlayan yeşil – siyahlılar 17. dakikada Ramazan Gözübüyük’ün ayağından gelen golle sahadan 1- 0 galip ayrıldı. Yeşil siyahlı ekibin teknik patronu Memik Vurucu maç sonrasında yaptığı açıklamada; “Ligde takım ve maç sayısının artması, cezalı ve sakat oyuncularımızın durumu nedeniyle plansız mağlubiyetlerimiz oldu ancak hedefimizden uzaklaşmış değiliz, bu hafta elde ettiğimiz altın değerindeki 3 puan motivasyonumuzu artırdı, ilk devrede kalan iki maçtan 6 puan çıkartarak yükselişimizi sürdürmek istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR