![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_EVINDE_ILK_GALIBIYETINI_ALDI.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR EVİNDE İLK GALİBİYETİNİ ALDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediyespor: 2 Kadirlispor: 1
Şehitkamil ilçe stadyumunda oynanan maçı Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdülkadir Gözegir, Kulüp yöneticileri ve çok sayıda taraftar izledi. Maça iyi başlayan Kadirlispor gerçekleştirdiği ataklardan sonuç alarak ilk yarıyı 1 – 0 üstünlükle kapattı. İkinci yarıya hızlı başlayan ve üst üste pozisyonlar yakalayan Şehitkamil Belediyespor 72. Dakikada Mustafa Akın ile skoru 1 – 1 taşıdı. Beraberliğin ardından baskısını artıran Yeşil – Beyazlı ekip 82. Dakikada kazanılan penaltı atışını Serkan Konuk ile gole sahadan 2 – 1 galip ayrılmanın sevincini yaşadılar.
Yıldız; “ Güzel Ve Dostane Bir Maç İzledik”
Daha yolun başında olduklarını dile getiren Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “ oyuncularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Güzel ve dostane bir maç izledik. İlk maçımız olan Orduzuspor ile 1 – 1 berabere kalmıştık. Bugün kendi sahamızda ve kendi taraftarlarımızın karşısına kazanmak için çıktık. Bölgesel Amatör Lig’de 4’cü grupta en iddialı takımlardan biriyiz. Bu aldığımız 3 puanı taraftarlarımıza armağan ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR