![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_3238_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR GALİBİYET YOLUNDA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Ligin devre arasında beş transfer yaparak olumlu bir kamp dönemi geçiren Şehitkamil Belediyespor, ikinci yarıyı namaglup kapatıp üst sıralarda ligi tamamlamayı planlıyor. Ligin ikinci yarısının ilk karşılaşmasını Osmaniye Kadirli İlçe Stadyumunda oynayacak olan Şehitkamil Belediyespor 6. sırada 12 puanı bulunan Kadirli sporu yenerek ligdeki puanını 13’e yükseltmeyi hedefliyor.
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız yaptığı açıklamada; “Ligde devre arasını olumlu değerlendirerek hazırlıklarımızı tamamladık. İlk yarıdaki ekibimize beş yeni transfer yaparak güçlendirdik. Hedefimiz ikinci yarıyı namaglup kapatarak üst lig için gruplara katılmak. Ben ve yönetim takımımıza güveniyoruz. İlk yarıdaki şansızlıklardan ders çıkardık. Tam kadro Osmaniye’ye gideceğiz ve galibiyet ile dönerek şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Taraftarımızı 29 Ocak 2012 Pazar günü saat 13,30’da Kadirli İlçe Stadyumunda oynayacağımız maça bekliyoruz ” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR