![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/_SEHITKAMIL-4.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR GENÇLERİ ZAFERE KOŞUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR’UN GENÇLERİ YENİLMİYOR
Şehitkamil Belediyespor bütün branşlarında aldığı başarılar ile yükselen form grafiği her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Şehitkamilin gençleri U-17 yaş kategorisinde 11 maç da, 10 galibiyet ve 1 beraberlik alarak gurubunu 31 puan ile grup maçları bitmesine bir maç kala lider tamamlamayı başardı. Play-off oynamayı hak eden Şehitkamil Belediyespor genç takımı aldığı galibiyetlerle ve elde edilen başarının, takım halinde koordineli bir şekilde çalışmanın bir kez daha kazandıracağını ispat etmiş oldu.
AMACIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİTMEK
Şehrimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Şehitkamil Belediyespor, alt yapısına da önem vererek gençlerin sportif faaliyetler yapabilecekleri uluslar arası standartlarda tesisleriyle, şehrin her kesiminden gencine spor yapma olanak sağlamaya devam ediyor.
Alınan başarıların rastlantı olmadığını belirten sporcular; “Grubumuzdan namaglup lider çıkma hedefliyorduk ve bunu bir maçımız olmasına rağmen garantiledik. Mahmut hocamızın desteği ile hedefimiz yolunda istediğimiz gibi ilerliyoruz. Artık play-off’da iyi mücadele ederek Türkiye Şampiyonasına gitmek ve Şehitkamil Belediyespor U- 17 kategorisinde Türkiye’ye ismimizi duyurmak istiyoruz” dediler
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR