![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_KILIS_MACINA_HAZIR_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR KİLİS MAÇINA HAZIR
ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ VE 3 PUAN İLE DÖNECEĞİZ
Geçtiğimiz hafta kendi evinde Adıyamanspor ile 1-1 berabere kalan Şehitkamil Belediyespor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Kilis Belediyespor maçının hazırlıklarını yaptığı idmanla tamamladı. Yeşil Beyazlı futbolcular Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular, dar alanda kısa pas, taktik çalışması ve kondisyon ağırlıklı koşu çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip son olarak, çift kale maç ile antrenmanı tamamlayarak kampa girdi. Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, güçlü bir ekip olduklarını belirterek, “Geçtiğimiz hafta Adıyamanspor karşısında maça iyi başladık. Maçın belirli bölümlerinde çok gol pozisyonları bulduk ama gole çeviremedik. Maçın ilerleyen dakikalarında 8 kişi kalmamız ve eksik olmamız moral ve motivasyonumuzu bozdu. Ama 8 kişi kalmamıza rağmen beraberliği sağlamak ve çocukların özgüveni ve mücadelesi bizleri memnun etti. 8 kişiyle iyi bir sonuç almamız bizim iyi bir takım olduğumuz anlamına geliyor. Ligin 2. Haftasında ise Kilis deplasmanına gidiyoruz. Eksiklerimiz var ama eksiklikleri dolduracak güçlü arkadaşlarımızda var. Takımımıza güveniyoruz. Gidip oradan elimizden gelen her şeyi yapacağız ve 3 puan ile döneceğiz” dedi.
Yeşil-siyahlı futbolcular ise “Bu hafta önümüzde çok kritik ve zorlu bir maç var. Kilis deplasmanına gidiyoruz. Bu maça 3 puan parolasıyla hazırlandık. Yönetimimize, hocalarımıza ve takımımıza arkadaşlarımıza güvenimiz tamdır. Birlik ve beraberlik içirişinde iyi bir mücadele verip, bu maçtan 3 puan ile döneceğimize inanıyoruz.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR