![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_KURTULUS_YUZME_YARISLARINA_DAMGA_VURDU_(8)_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR KURTULUŞ YÜZME YARIŞLARINA DAMGA VURDU
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR BAŞARILARINI COŞKUYLA KUTLADI
Alleben Yüzme Havuzu’nda düzenlenen ‘Kurtuluş Kupası Yüzme Yarışları’nın finalinde kıyasıya mücadele eden sporcular, birincilik için kulaç attılar. Yoğun katılımla iki gün boyunca süren yüzme yarışlarının finalinde dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarla ödüllendirildi. Yüzlerce sporcunun mücadele ettiği yarışlarda her dalda birincilik elde eden Şehitkamil Belediyespor bir kez daha herkesin takdirini topladı. Şehitkamil Belediyespor Kulübü sporcuları 7-8, 9-10 ve 11-12 yaşları arasında erkek ile bayan yüzme yarışlarında 1.’lik, 13-14 yaşları arasında erkeklerde 2.’lik, 13-14 yaşları arasında ise bayanlarda 1.’lik elde ettiler. Genel anlamda 1.’liği kimseye kaptırmayarak yarışlara damgasını vuran Şehitkamil Belediyespor Kulübü sporcuları başarılarını coşkuyla kutladılar.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR