![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/F29B7108_copy.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR REYHANLI BELEDİYESPOR MAÇINA HAZIR
ŞEHİTKAMİL’DE HEDEF 3 PUAN
Geçtiğimiz haftayı bay olarak geçiren Şehitkamil Belediyesporlu futbolcular, Reyhanlı Belediyespor maçının hazırlıklarını yaptığı idmanla tamamladı. Yeşil Beyazlı futbolcular Taner Özaykut ve Yılmaz Akçay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular dar alanda kısa pas, taktik çalışması ve çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. Şehitkamil Belediyespor antrenörü Taner Özyakut, geçtiğimiz haftayı bay olarak geçirdiklerini belirterek, “Geçtiğimiz haftayı bay geçirdiğimiz için iki sıra gerileyerek grubun 4. sırasında yer alıyoruz. Bu hafta bir üstümüzde olan Reyhanlı Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacağız. Bu maç bizim için zorlu bir mücadele olacak. Ancak bu maçı kazanıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Ligin tek namağlup takımı biziz ve buda bizim ne kadar güçlü bir takım olduğumuzu gösteriyor. Bu hafta oynayacağımız maç bizim için çok önemli ve tek hedefimiz 3 puan olacak. Bu maçı da kazanacak güce sahibiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR