![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/antrenman_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR ŞENYURT MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
ŞEHİTKAMİL’DE HEDEF 3 PUAN
15 Şubat Pazar günü saat; 13.30’da kendi evinde Sakıcı İnşaat Şenyurtspor ile 17. hafta maçına çıkacak olan Şehitkamil Belediyespor’da hedef 3 puan. Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde antrenmanlarını sürdüren yeşil-siyahlı oyuncular, maça en iyi şekilde hazırlanıyor. Antrenman içerisinde açma germe, egzersiz çalışmaları yapan oyuncular, daha sonra düz koşu dar alanda kısa pas, taktik çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip son olarak, çift kale maç ile antrenmanı sürdürdü. Zorlu geçecek maç öncesi bir açıklama yapan Şehitkamil Belediyespor Başkanı Memik Terlemez, “Bu maçı kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz. Çünkü bu maç rakibimiz açısında da çok önemlidir. Rakibimizle puanlarımız birbirine çok yakın. Her iki takımda zorlu bir derbiye çıkacaktır. Ancak bizler taraftarımızın desteği ve kendi saha avantajımızı kullanarak, bu maçtan mutlaka 3 puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR