![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_SURUC_GENCLIKSPOR_MACINA_HAZIRLANIYOR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR SURUÇ GENÇLİKSPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR
SURUÇ GENÇLİKSPOR MAÇINA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ
Pazartesi günü kendi evinde ağırlayacağı Suruç Gençlikspor maçının hazırlıklarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Yeşil-siyahlı futbolcular, Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular, düz koşu dar alanda kısa pas, taktik çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip son olarak, çift kale maç ile antrenmanı sürdürdü. Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, geçtiğimiz haftayı mağlubiyetle kapattıklarını ifade ederek, “Geçtiğimiz hafta Kilis Belediyespor maçında kötü bir mağlubiyet alarak, ligin 2. haftasını puansız kapattık. Ligin 3. Haftasında ise kendi evimizde Suruç Gençlikspor’u ağırlayacağız. Suruç Gençlikspor maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Taraftarlarımızın desteği ve kendi saha avantajımızı kullanarak, bu maçtan 3 puan ile ayrılmak istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR