![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESPOR_TARAFTARIYLA_BULUSUYOR.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR TARAFTARIYLA BULUŞUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
“Başkan Fadıloğlu Ziyaret Etti”
Deplasmanda Orduzuspor ile 1-1 berabere kalan yeşil-beyazlı ekip Kadirlispor maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanıyor. Gaziantep'i BAL Ligi'nde temsil etmenin gururunu yaşayan Şehitkamil Belediyespor, Kadirlispor hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri takımı yalnız bırakmayarak Şehitkamil İlçe stadında takımı ziyaret ettiler.
Yıldız; “ Şehitkamil Belediyespor’u En İyi Yerlere Taşıyacağız”
Futbolcularla tanışıp antrenmanlarını izleyen kulüp yöneticileri, birlik mesajı verirken Kadirlispor ile oynayacakları maça çok iddialı hazırlandıkları söylediler. Yönetim olarak forma başta olmak üzere birçok konuda takımı revizyona soktuklarını belirten Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Yeni bir yapılanmaya girerek formalarımız başta olmak üzere, stadımızı yeniden düzenleyerek daha elverişli ve kullanışlı hale getirdik. Şehitkamil Belediye Başkanımız bize her konuda yardımcı oluyor.
Yönetimdeki arkadaşlarımla, inşallah Şehitkamil Belediyespor'u en iyi yerlere taşıyacağız. Bu hafta kendi sahamız olan Şehitkamil ilçe stadyumunda Kadirlispor'u yenerek ilk galibiyetimizi alıp taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz. Gaziantepli hemşerilerimi ve taraftarlarımızı Pazar günü saat 14.30'da Merveşehir'de bulunan Şehitkamil ilçe stadımıza davet ediyorum" dedi.
Konuşmalar ve tanışmaların ardından Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular toplu şekilde hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR