![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/564368_197570303696461_100003304783315_315849_1032416292_n.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DERECE YAPTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA FİNAL OYNADIK
Türkiye Futbol Federasyonu U19 liginde kırılması güç bir rekora imza atarak 17 maçta 16 galibiyet alan ve 48 puanla şampiyon olan Şehitkamil Belediyespor ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştı. Hatay’da gerçekleşen ve 6 takımın katıldığı Türkiye Şampiyonasında ekibimiz finalde rakibi Mersin Meskispor 1 – 0 yenilerek bölge ikincisi oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu U19 Türkiye Şampiyonasında A grubunda mücadele eden ekibimiz Adana gençlerbirliği takımı ile 2 maç yaptı. İlk maçta rakibi ile 1-1 berabere kalan Şehitkamil Belediyespor ikinci maçta rakibini 2-1 mağlup ederek final oynamayı hak etti. Finalde B grubu birincisi Mersin Meskispor ile karşılaşan ekibimiz 90+4 te yediği golle rakibine 1-0 mağlup olarak bölge ikincisi oldu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR