![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_39.jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR U 17 TAKIMI 3 PUANI 3 GOLLE KAPTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ŞEHİTKAMİLSİZ OLMAZ
Önceki gün Nizip İlçe Stadyumunda Nizip Sporun Konuğu olan Yeşil – Siyahlı Ekip İlker Akdoğan (2) ve Alaattin Bilişik (1) golleri ile ligin ilk maçından mutlu ayrılan taraf oldu. 90 dakika boyunca organize ataklarla rakibinin üstünde baskı kuran Şehitkamil’in genç kramponları oynadıkları tempolu futbolla alkış topladı. Şehitkamil Belediyespor U 17 Futbol Takımı Antrenörü Mahmut Yıldırım; “ 2012- 2013 sezonu öncesinde çok koşan rakibi üstünde baskı kuran bir takım olabilmek için çok çalıştık. Ekibimizin bu maçta sergilediği kaliteli futbol emeklerimizin boşa gitmediğinin en büyük ispatıdır. Geçen yıl tarihimizde ilk kez katıldığımız U 17 Türkiye Şampiyonasında başarılı bir performans sergiledik. Bu sezonda Türkiye Şampiyonasına katılabilme en büyük arzumuz. Bölge ve Türkiye çapında Şehitkamil’in ve Gaziantep’in adını hep başarı ile duyuracağız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR