![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BIR_TURKIYE_SAMPIYONLUGUNA_DAHA_IMZA_ATTI__(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNA DAHA İMZA ATTI
TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU CİDDİ BİR ÇALIŞMANIN ESERİ
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2014 Yılı Halter Türkiye Şampiyonası, geçtiğimiz hafta içerisinde Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Dağılgan Spor Tesislerinde gerçekleştirildi. Erkekler, bayanlar ve gençler olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleştirilen şampiyonada, erkekler kategorisinde 80 Kg.da yarışmaya katılan yeşil- siyahlı milli sporcu Serdal Kaya, kariyerine bir şampiyonluk daha eklerken aynı kategori ve sıklette Selami Altun ikinci, Murat Demir ise üçüncü olan isimler oldular. Yarışma sonrasında değerlendirmelerde bulunan milli sporcu Serdal Kaya, “Elde etmiş olduğum şampiyonluktan dolayı çok mutluyum, çok büyük bir emeğin ve azmin sonucunda elde etmiş olduğumuz bu başarıyı sürdürmek için çalışmalara aynı hız ve tempoda devam edeceğim. Ben yarışma sürecinde beni hiç yalnız bırakmayan antrenörüm Yakup Cin’e, Kulüp Başkanımız ile yönetimimize ve özellikle bizlere büyük destek veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerimi sunmak istiyorum” İfadeleri kullandı.
AY- YILDIZLI FORMA İLE MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILACAK
Şehitkamilli Milli Sporcu Kaya, elde ettiği Türkiye Şampiyonluğunun ardından Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafınca Ankara ilinde düzenlenecek olan milli takım kampına katılacak. Milli Takım kampı süresince Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdürecek olan şampiyon sporcu Gaziantep ve Türkiye’ye yeni bir Avrupa Şampiyonluğu kazandırmak için güçlü rakiplerle kıyasıya mücadele edecek.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR