![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_(1)_56.jpg)
ŞEHİTKAMİL ÇIKIŞINI SÜRDÜRMEK İSTİYOR
HEDEF DEPLASMAN GALİBİYETİ
Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) 4. haftada Kahramanmaraş Sakarya Spor Kulübü ile karşılaşan ve rakibini 3-0’lık skorla mağlup eden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, ligin 5. haftasında deplasmanda Şanlıurfa 11 Nisan Spor Kulübü ile oynayacak. Yeşil-siyahlı Gaziantep temsilcisi, Şanlıurfa 11 Nisan Spor Kulübü’nü yenerek çıkışını sürdürmek istiyor. Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Antrenörü Yalçın Keleşoğlu, müsabaka öncesinde açıklamada bulundu. Yalçın Keleşoğlu, “Kendi evimizde elde ettiğimiz 3 puan serisini deplasman galibiyeti ile de taçlandırarak zirveye olan çıkışımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Ligde tüm maçlar bizim için final değerindedir. Maç günü teknik ekibimiz ve yeşil-siyahlı kramponlarımız, 3 puan için sahada hazır olacak. Ümit ediyorum ki 90 dakika sonrasında gülen taraf biz oluruz ve şehrimizde mutlu bir şekilde döneriz” dedi.
TARAFTARIMIZA KEYİF DOLU 90 DAKİKA İZLETMEK İSTİYORUZ
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü A Futbol Takımı değişmez oyuncularından İbrahim Halil Bozkurt, 2016-2017 sezonunun kalan tüm maçlarında taraftarlarına kaliteli bir futbolla keyif dolu anlar yaşatmak istediklerini söyledi. Bozkurt, “Günümüz futbolunda türbinleri dolduran taraftarlar, artık oyunun değişmez bir parçası. 12. adam olarak nitelendirilen futbol sevdalılarına kaliteli bir futbol izletebilmek, onların seyir zevklerini üst seviyelere çıkarabilmek adına takım arkadaşlarımız ile birlikte yüksek tempoda çalışıyoruz. Geçen hafta net bir skorla galip geldik. Bu hafta da deplasmandan galibiyetle dönmek ve 3 puan serisini ilerleyen haftalara taşımak istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR