![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/tt.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE 23 NİSAN FUTBOL ŞENLİĞİ MUHTEŞEM FİNALLE SONA ERDİ
KÜÇÜK KRAMPONLARDAN COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI
23 Nisan Spor Şenlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediyesi tarafından, Şehitkamil Belediyesi bünyesindeki 20 farklı etüt eğitim merkezinde eğitim gören sporcu öğrenciler arasında düzenlenen futbol turnuvası, oynanan final müsabakalarıyla son buldu. 300’ün üzerinde sporcunun katılımı ile düzenlenen futbol şenliğinde şampiyon ekip, yapılan 44 müsabakanın ardından belirlendi. Turnuva sonrasında Şehitkamil Belediyesi bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Başak Konakları Etüt Eğitim Merkezi birinci olurken ikincilik ve üçüncülük koltuğuna ise Seyrantepe ve Zeytinli Etüt Eğitim merkezleri oturdu. 23 Nisan Spor Şenlikleri çerçevesinde birçok farklı etkinliğe katılan küçük kramponlar saha içinde ise rekabeti saha dışında ise dostluk ve kardeşliği üst düzeyde yaşadılar. Şehitkamil Belediyesi Etüt Eğitim Merkezi öğrencileri turnuva sonrasında mutluluklarını ifade ederken, organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirdiler. Tribünleri dolduran etüt eğitim merkezleri öğrencileri ise bir yandan dostluk, barış ve kardeşlik tezahüratları yaparken bir yandan da çalınan türkülere eşlik ederek keyifli anlar yaşadılar.
ÖĞRENCİLERİMİZ SPORUN BİRLEŞTİRİCİ VE KAYNAŞTIRICI ATMOSFERİNDE BULUŞTULAR
Şehitkamil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Etüt Eğitim Merkezleri Futbol Şenliği Ödül töreninde sporcu öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcı Hayri Özkeçeci, 23 Nisan Spor Şenlikleri vesilesi ile etüt eğitim merkezlerinde eğitim gören öğrencilerinin sporun birleştirici ve kaynaştırıcı atmosferinde bir araya geldiklerini ve bu tip etkinliklerin öğrencilerin sosyalleşebilmesi adına çok önemli olduğunu vurguladı. Başkan Yardımcısı Özkeçeci; “Şehitkamil Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Etüt Eğitim Merkezleri Futbol Şenliğine katılan tüm öğretmen ve öğrencilerimizi gönünden kutluyorum. Sporcu öğrencilerimiz bu organizasyon vesilesi ile sporun birleştirici ve kaynaştırıcı atmosferinde bir araya geldiler. Ben Futbol Şenliğinin düzenlenmesinde emek veren katkı koyan herkesi tebrik ediyor, dereceye giren takımları bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Şehitkamil Belediye Başkanı Yardımcısı Hayri Özkeçeci tarafından takdim edildi. Ödül töreninin ardından takımlar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR