![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_74.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE "BAL" TADINDA GALİBİYET
ELAZIĞ’A 3 PUAN İÇİN GİDECEĞİZ
Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda Kilis Belediyespor Kulübünü ağırlayan yeşil – siyahlı Gaziantep temsilcisi kıran kırana geçen maçta, galibiyeti 78. dakikada Abdullah Bilben’in gölüyle kaptı. Mücadelenin ilk 45 dakikasında iki takımda sahada sergiledikleri kontrollü ve dengeli futbolla sessizliği bozmadı. Yeşil – siyahlı kramponlar, 78. dakikada gelen tek golle, mücadele sonunda sahadan mutlu ayrılan taraf oldular.
Müsabakanın ardından değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediyespor’un teknik patronu Memik Vurucu ; “Zor bir maçtan önemli bir galibiyetle ayrıldık. Bundan sonra ligde kalan maçlarımızın tamamında üç puan hedefliyoruz. Önümüzdeki hafta deplasmanda Elazığ İl Özel İdare maçının hazırlıklarına bir günlük aranın ardından mutlak üç puan hedefi ile hazırlanacağız” dedi.
SONUÇLAR MEMNUNİYET VERİCİ
Kilis Belediyespor, Maçında elde edilen üç puanın kendileri adına çok önemli olduğunu belirten Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, “BAL Liginde özellikle ikinci devrenin başlaması ile kıran kırana geçen mücadelelere tanıklık ediyoruz. Futbol kalitesinin ve seyir zevkinin yüksek olduğu bir grupta mücadelemiz sürüyor. Tüm müsabakalarda nerdeyse hakemlerimizin son düdüğüne kadar skorları ve sonuçları tahmin etmek çok güç ancak biz her maça kazanmak için çıkıyoruz” dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR