![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_31.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE GENÇ KRAMPOLARIN YOĞUN MESAİSİ DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ŞEHİTKAMİL STADYUMUNDA YEŞİL ÇİMENLER BOŞ KALMIYOR
2011-2012 sezonunda U 19 ve U 17 kategorilerinde başarılı sonuçlar elde ederek sezonu çifte kupa ile kapatan yeşil siyahlı kulüp 2012 – 2013 sezonunda da alt yapıda katılacağı tüm kategorilerde hedefi şampiyonluk olarak belirledi. Yeşil Siyahlı kulübün Başkanı Musa Yıldız; “Şehitkamil Belediyespor kulübü geçmişten bu yana gerek elde ettiği başarılar, gerek Gaziantep ve Türk futboluna ciddi emekler vermiş köklü bir kulübümüz. Mazisi yıllara dayanan kulüplerin en önemli sermayeleri alt yapıları yani öz kaynaklarıdır. Bu yıl A takımımız BAL Liginde ilimizi temsil edecek. Geçtiğimiz sezon A takımıza alt yapıdan 3 futbolcu kazandırdık. Bu sezonda hedefimiz futbol şubemizde görev yapan tüm arkadaşlarımızla birlikte ileri dönük yatırımlar yapmak. Yeni değerler yetiştirmek olacaktır” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR