![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_5.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE MADALYA YAĞMURU SÜRÜYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HEDEFİMİZ BAŞARILARDA SÜREKLİLİK SAĞLAMAK
Şehitkamil Belediyespor Kulübü taekwondo yardımcı antrenörü Mehmet Beyaz; “2011- 2012 sezonunda takım halinde katıldığımız tüm şampiyona ve müsabakalardan başarılı sonuçlarla ayrıldık. Kulüpler şampiyonasının ardından okul sporları şampiyonlarında da başarının gelmesi bizleri mutlu etti. Bundan sonraki hedefimiz elde edilen bu başarıları sürekli kılmak dedi.
ŞAMPİYONAYA İYİ HAZIRLANDIK
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Taekwondo Baş Antrenörü ve Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Cuma Tabur, sporcularının şampiyona ve müsabaka dönemleri öncesinde sıkı bir hazırlık sürecinden geçtiklerini, katıldıkları hazırlık turnuvaları, kamp ve gelişim seminerlinin sporcularının gelişimi konusunda büyük fayda sağladığını dile getirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR