![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_104.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE MESNEVİ SOHBETLERİ ÜÇÜNCÜ KEZ DÜZENLENDİ
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde (ŞKM) düzenlenen ‘Mesnevi Sohbetleri’ programına, çok sayıda vatandaş katıldı. Araştırmacı Yazar ve Mesnevihan Mehmet Fatih Çıtlak, yaklaşık bir buçuk saat süren programda Mesnevi hakkında geniş bilgiler vererek Allah’ın insanlara bahşettiği sonsuz nimetlerden bahsetti. Çıtlak beyitlerin tercümeleri ile sohbetlerini sürdürdü.
Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen programdan çok memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar “Belediyemiz sürekli bu tür sosyal ve kültürel programların düzenlenmesi memnuniyet verici. Özellikle dini sohbet programlarının yapılması bizleri gerçekten çok memnun ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na, bu programları düzenlediği için teşekkür ediyor ve bu gibi programların sürekli olarak düzenlenmesini istiyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR