![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(5)_41.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE ŞENLİKLER HAVUZ'DA DEVAM ETTİ
23 NİSAN BAYRAMI ALLEBEN YÜZME HAVUZUNDA COŞKUYLA KUTLANDI
Türkiye Yüzme Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği yıllık planlı faaliyet programında yer alan ve önceki gün Şehitkamil Belediyesi Alleben Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen yüzme yarışları, 370 civarında sporcunun katılımı gerçekleştirildi. 6-12 yaş aralığındaki kız ev erkek yüzücülerin katıldığı yüzme yarışlarının seremonisinde küçük kulaçları, Vali Yardımcısı Beyazıt Bestami Alkan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Abdulcebbar Özkara ve Murat Özgüler yalnız bırakmazken, seremoni esnasında sporculara seslenen Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, “23 Nisan Etkinliklerini böylesine neşe dolu bir organizasyonla, sportif ve sosyal etkinliklere kutlamak bizleri çok mutlu ediyor, gerek spor şenliklerinin gerekse de böylesine modern bir tesiste yüzme yarışlarının organize edilmesine öncülük eden Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nu ve kıymetli ekibini kutluyorum, bir teşekkürüm ise değerli sporcu velilerimize ve sporcularımıza, umut ediyorum ki bundan sonraki süreçte de bu ve buna benzer etkinliklerin sayısı artarak devam eder” dedi.
ENGELLİ SPORCULAR BÜYÜK ALKIŞ TOPLADI
Şehitkamil Belediyesi 23 Nisan Yüzme yarışlarında açılış seremonisinin ardından gösteri yarışında kulaç atan engelli yüzücüler tribünleri dolduran yüzlerce seyircinden büyük bir alkış aldı. Şehitkamil Alleben Kapalı Yüzme havuzunda aldıkları özel eğitimlerle havuzunda harikalar yaratan engelli kulaçların özel gösteri yarışının ardından havuzda şenlikler büyük bir coşku ile devam etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR