![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_111.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE TEKNİK HEYETE TAM NOT
TEKNİK EKİBİMİZLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ
Genç isimlerden kurulu ekibiyle 2012 – 2013 Sezonunda yarışmacı olduğu tüm liglerde sezon başında belirlenen hedeflere ulaşan Şehitkamil Belediye Spor’da tecrübeli teknik adam Memik Vurucu ve kurmayları takımlarının göstermiş olduğu performansla kulüp yönetiminden geçer not aldı. Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda teknik heyetle bir araya gelerek 2012 – 2013 Futbol Sezonunu değerlendiren Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, takımlarının sezon içerisinde gerek saha içinde gerek saha dışında çizmiş oldukları performansın sezon başından belirlenen hedeflerle örtüştüğünü belirtti. Yıldız, açıklamasında “Yeni Statü ile takım sayısının ve maç sayısının arttığı zor, çekişmeli ve seyir zevki yüksek bir ligi öncelikle kazasız belasız tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz, sportif başarılarımız değerlendirecek olursak, mütevazi, genç ve çalışkan bir ekiple yer aldığımız BAL Ligini sezon başında hedeflediğimiz yerde kapattık, alt yapılarda takımlarımız şampiyonluklar elde ederek ilimizi Türkiye Şampiyonlarında başarıyla temsil ettiler, tüm bu nedenlerden dolayı kulübümüz bünyesinde görev yapan tüm teknik adamlara teşekkür borçluyuz. Önümüzdeki sezonla ilgili planlarımız hazır hocamızdan memnunuz ve Allahtan bir mani olmasa yeni sezonda ekibimizle yola devam edeceğiz.” Dedi
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR