![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_25.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE YENİ SEZON HAZIRLIĞI TAM GAZ SÜRÜYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ERKEN KALKAN YOL ALIR MANTIĞINI İŞLETİYORUZ
Yeşil- Siyahlı kulübün tecrübeli teknik patronu Memik Vurucu, sezon hazırlıklarına Erken kalkan yol alır sözünü ilke edinerek bu yıl çok daha erken başladıklarını bu durumun gerek futbolcular arasındaki uyum sürecinin çok daha hızlı sağlanmasına gerek kondisyon düzeylerinin sezonun genelinde istedikleri düzeyde olmasına fayda sağlayacağını belirtti. Genç ve çok koşan bir ekip yaratıklarını sözlerine ekleyen Vurucu; “Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun büyük destekleri ile kulüp yönetimimiz,teknik kadromuz ve futbolcularımızla keyifli, hırslı ve istekli bir hazırlık süreci yaşıyoruz, Kulüp başkanımız sağ olsun isteklerimizi kırmayarak istediğimiz tüm transferlerin gerçekleşmesini sağladı umut ediyorum özlemle beklenen yeni sezonda şık bir futbol oynar, başarılı sonuçlar elde eder ve sevenlerimizi mutlu ederiz dedi.
ANTENMANLARDAKİ GÖRÜNTÜ GÜVEN VERİYOR
Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda gerçekleştirilen antrenmanlarda sporcularını yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “ Bu Sezon BAL liginde yaşanan statü değişikliği ile daha uzun ve yorucu bir maratonun kendilerini beklediğini ancak sezon öncesinde futbolcularının gerek hazırlık maçlarında gösterdikleri performans gerekse de antrenmanlarda çizdikleri hırslı ve istekli görüntünün kendilerine güven ve mutluk verdiğini belitti. Bir önceki sezonun omurgasını koruyarak teknik heyetin istekleri doğrultusunda 7 transfer gerçekleştirerek transfer sezonunu kaptıklarını belirten kulüp başkanı Yıldız, 2 Eylül Pazar günü bir diğer BAL ligi temsilcisi Maraş Spor Kulübü ile yapacakları hazırlık müsabakasına tüm Gaziantepli futbol severleri davet etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR