ŞEHİTKAMİL'DEN AKTOPRAK MAHALLESİNE PARK-OTOPARK

PARK-OTOPARK KISA SÜRE İÇERİSİNDE TAMAMLANARAK HİZMETE SUNULACAK

Şehitkamil Belediyesi, vatandaşın hoş vakit geçirip sohbet edeceği parkların ve araç park sorunu ortadan kaldıran otoparkların sayılarına her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Şehitkamil Belediyesi, son olarak Aktoprak Mahallesi 87216 Nolu sokakta bulunan 6 bin 54 metrekare alan üzerinde yeni bir park-otopark yapıldı.

 

Şehitkamil Belediyesi, park ve yeşil alan düzenlemelerine bir yenisini daha ekliyor. İlçe genelinde daha önce birçok mahalleye park-otopark çalışması yapan Şehitkamil Belediyesi, Aktoprak Mahallesi 87216 Nolu sokakta bulunan ve 6 bin 54 metrekare alan üzerinde yeni bir park-otoparkı hayata geçiriyor. Park içerisinde; 1 adet çocuk oyun alanı, 2 adet fitness alanı, yeşil alan, yürüyüş yolu ve oturma bankları yer alıyor. Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, park içerisinde yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarının ardından vatandaşların hizmetine sunulacak. Özellikle ilçede yaşanan otopark sıkıntısının ortadan kalması adına başarılı çalışmalar yürüten Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelinde faaliyete geçirdiği park-otoparklarla vatandaşı memnun ediyor.

 

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN MAHALLEMİZE HER TÜRLÜ HİZMET GELİYOR

Şehitkamil Belediyesi tarafından mahallelerine bir çok hizmetin geldiğini dile getiren Aktoprak Mahalle Muhtarı Mehmet Savaş Öztürk, “Aktoprak Mahallesi 87216 Nolu sokakta vatandaşlarımız daha önce otopark konusunda sıkıntı yaşıyordu. Gerçekten önemli ihtiyaçlardan bir tanesiydi. Bu sıkıntının giderilmesi için Şehitkamil Belediyemiz bulunduğumuz alan üzerine park-otopark yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sundu. İki caddemizi bir birine bağlayan bir park-otopark oldu. Burası yeni yapılaşmalarında olduğu bir yer. Özellikle yaz günleri, vatandaşlarımızın akşamları rahatlıkla gelebileceği bir park-otopark oldu. Mahallemizin ihtiyacı olan bir parktı. Sağ olsunlar bunu sıkıntımızda Başkanımız tarafından giderildi. İnşallah önümüzdeki günlerde çevre düzenlemesinin de bitmesiyle birlikte daha güzel bir görünüme kavuşacak. Aktoprak Mahalle muhtarı olarak mahallemize yapılan bütün hizmetlerden dolayı, başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere tüm Belediye çalışanlarına şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.