![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_DEPLASMANDAN_1_PUANLA_DONDU_.jpg)
ŞEHİTKAMİL DEPLASMANDAN 1 PUANLA DÖNDÜ
DEPLASMANDA ALINANAN HER PUAN ALTIN DEĞERİNDE
TFF Bal Ligi 3. Grupta, 2. devrenin 3. hafta müsabakasında Adıyaman İl Özel İdare Spor Kulübüne konuk olan yeşil – siyahlı Gaziantep temsilcisi zorlu mücadeleden 1 puan çıkartmasını bildi. Maçın ilk 45 dakikalık bölümünde iki ekipte karşılıklı ataklardan faydalanamazken zorlu mücadelenin 2. devresinde de yeşil çimler üzerinde gol sesi çıkmadı. Yeşil – siyahlılar bu sonuçla 30 puanla 5. sıradaki yerini korudu. Maç sonrasında değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Teknik Sorumlularından Yılmaz Akçay; “ ikinci yarının başlangıcı ile beraber başarı ve performans grafiğimiz yükseliş gösteriyor. Adıyaman İl Özel İdare Spor Kulübü karşısında yakaladığımız gol pozisyonlarından faydalanamadık. Şimdi ligin 19. haftasında karşılaşacağımız Birecik Belediyespor maçı hazırlıklarına hız kaybetmeden başlayacağız umut ediyorum ki bundan sonraki maçlardan puan ve puanlarla ayrılırız” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR