![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_DEPLASMANDAN_3_PUANLA_DONDU_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL DEPLASMANDAN 3 PUANLA DÖNDÜ
YEŞİL – SİYAHLI KULÜP SIRALAMADAKİ YERİNİ KORUDU
TFF BAL Ligi 3. Grupta Elazığ Yol Spor Kulübüne konuk olan yeşil – siyahlı Gaziantep temsilcisi 90. dakika sonunda deplasmandan 3 puan çıkartmasını bildi. Elde edilen galibiyetle puanını 43’e çıkartan yeşil- siyahlılar sırlamadaki yerini korudu ve zirve yarışını sürdürdü. Zorlu mücadelenin ardından değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulübünün genç teknik adamı Taner Özaykut; “Ligde son haftalara yaklaştıkça elde edilen puanların değerleri artıyor, özellikle yabancı saha maçlarında elde edilen puan ve puanlar ekibimizin motivasyonu adına çok önemli bu nedenle böylesine zor bir deplasmanda 3 puanla ayrılmak bizleri mutlu etti. Şu anda liderin 6 puan farkla gerisindeyiz, 3 puanlı sistemde takımların sıralamada ki yeri her an değişebilir bu nedenle ligin son maçının son düdüğü çalana kadar aynı konsantrasyon ve azimle sahadaki yerimizi alamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
SEYİRCİMİZE GÜZEL FUTBOLLA GELEN BİR 3 PUAN DAHA ARMAĞAN EDECEĞİZ
Deplasmanda Elazığ Yol Spor Kulübü önünde elde edilen 3 puanın mutluluk verici olduğunu ifade eden Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, ligin 24. haftasında kendi evlerinde konuk edecekleri Elbistan Belediyespor maçından da 3 puanla ayrılmak istediklerini belirti. Yıldız, yaptığı açıklamada; “ Ekibimiz bu hafta iyi bir futbolla 3 puanı elde eden taraf oldu, şimdi kısa bir aranın ardından Elbistan Belediyespor maçı hazırlıklarına başlayacağız. Umut ediyorum ki bu maçtan da 3 puanla ayrılır ve bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza güzel bir galibiyet armağan edebiliriz”. ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR