![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_FUTBOL_AKADEMISI_DUNYA_DEVLERIYLE_BULUSUYOR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL FUTBOL AKADEMİSİ DÜNYA DEVLERİYLE BULUŞUYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
DÜNYANIN TÜM ÜLKELERİNDE ORTAK DİL FUTBOL
Şehitkamil Belediyesi Futbol Akademisi Teknik Sorumlusu Necmi Karaoğlan; “Bu yıl 3. Kez düzenlenen Uluslar Arası Vodafone Futbol Şenliğine, futbol akdemimizde eğitim gören sporcular içerisinde yeteneklerine göre tespit ettiğimiz 10-12 ve 12-14 yaş grubu kategorilerinde ki 30 futbolcu ile katılıyoruz. Sporcularımız bu şenlikte öğrendikleri temel futbol bilgilerini dünyanın birçok bölgesinden futbol şenliğine katılan teknik adamların önünde sergileyebilme fırsatı bulacak. Ayrıca genç kramponlarımız tüm Dünya da 7’den 70’e herkesin keyif alarak izlediği ve oynadığı, futbolun ortak dili sayesinde birçok ilin ve ülkenin sporcuları ile kaynaşma fırsatı bularak büyük bir kültürel etkileşim meydana gelmesini sağlayacaklar” dedi.
BİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKLERDİR
Sportif faaliyet olarak Şehitkamil adına bir çok başarılara imza atıldığını belirten Başkan Fadıloğlu; “Spora ve sporcuya verdiğimiz destek her zaman devam edecektir. Futbol Akademisinde görev alan sporcularımız birçok başarıya imza attılar. Şimdi de Şehitkamil İlçemizi ve ilimiz temsil etmek için Kuşadası’nda ki Türkiye ve Dünya’dan seçkin kulüplerin katıldığı turnuvada boy gösterecekler. Sporcularımızın Fair Play çerçevesinde güzel bir turnuva geçirmelerini ve başarılı olmalarını temenni ediyorum” dedi.
FUTBOL ŞENLİĞİ DÜNYA KARMASI VE ALLS STAR MAÇI İLE SON BULACAK
Almanya, Belçika, Gürcistan, Irak gibi birçok dünya ülkesinin yer aldığı uluslararası futbol şenliğinde, Türkiye’nin Beşiktaş, Kocaeli, İzmir Karşıyaka ve Ankaragücü gibi köklü futbol ekiplerinin alt yapıları da organizasyona renk katıyor. Şampiyona Temsilcimiz Şehitkamil Belediyesi Futbol Akademisi sporcularının da yer alacağı Dünya Karması ve ALLS STAR maçı ile sona erecek.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR