![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_FUTBOL_AKDEMISI_GUNDUZ_TEKIN_ONAY_FUTBOL_FESTIVALINDE__(4).jpg)
ŞEHİTKAMİL FUTBOL AKDEMİSİ GÜNDÜZ TEKİN ONAY FUTBOL FESTİVALİNDE
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HER YIL YÜZLERCE ÖĞRENCİ EĞİTİM GÖRÜYOR
Her yıl yüzlerce Öğrencinin eğitim gördüğü Şehitkamil Futbol Akademisinin küçük kramponları sadece yeşil sahalarda futbol eğitimi almakla kalmıyor, ulusal ve uluslararası arenada düzenlenen bir çok sosyal ve sportif etkinlikle futbolun kültüre ve eğlenceye açılan kapılarından rahatça geçme fırsatı buluyorlar.
KEYİFLİ UĞURLAMA
12- 16 Temmuz 2012 tarihlerinde Kıbrıs, Türkiye ve Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden temsilcilerin katılacağı 5. Uluslar Arası Gündüz Tekin Onay Futbol Festivaline katılmak üzere yola çıkan yeşil – siyahlı ekibi Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Uğurladı. Uğurlama töreni esnasında futbol akademisinde eğitim gören Kerkük Türemeni öğrenciler yörelerine ait söyledikleri Kerkük Halk Türküleri ile kafiliye keyifli anlar yaşattılar. Kıbrıs’ta yapılacak futbol festivaline katılacak Küçük kramponlarla bir süre sohbet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tüm sporculara başarılar dileğinde bulundu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR