![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/U_GULEREK_BASLADI_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL GENÇLER LİGİNE 100'Ü GÜLEREK BAŞLADI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Önceki gün Mehmet Akif Ersoy Spor kulübü ile karşı karşıya gelen yeşil siyahlı ekip salondan 110 – 14’lük dev bir farkla galip ayrılmasını bildi. Birinci periyot’ta 25 ikinci periyotta 35 üçüncü ve dördüncü periyotta ise rakip takımın çemberine 50 sayı bırakan genç dev adamlar, Şehitkamil Belediyespor basketbol şubesine tarihinin en farklı galibiyetini yaşattı. Yeşil siyahlı ekipte 26’sayı, 15 asist ve 20 riband ile oynayan Muhammet Emre Akay başarılı performansı ile parmak ısırttı.
Almış oldukları farklı galibiyetin yanı sıra sporcularının göstermiş olduğu performans ve kazanma isteğinin memnuniyet verici olduğunu dile getiren Şehitkamil Belediyespor Kulübü İdari Menajeri Metin Alati; “Genç erkekler kategorisinde hedefimiz il şampiyonu olarak, ilimizi grup şampiyonlarında başarı ile temsil etmek. 22 Aralık tarihinde BAKO spor kulübü ile oynayacağımız müsabakaya tüm basketbol severleri davet ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR