![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_GENCLIK_KUPASINDA_252_DEV_ADAM_SAHAYA_CIKIYOR_(5).jpg)
ŞEHİTKAMİL GENÇLİK KUPASINDA 252 DEV ADAM SAHAYA ÇIKIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SPORCULAR VE OKULLAR ÖDÜLLENDİRLECEK
Şehitkamil Belediyesi, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği basketbol kupası sonucunda 1.olan okulu Akıllı tahta ve projeksiyon cihazıyla 2. olan okulu masa üstü bilgisayarla 3. olan okulu ise lazer yazıcı ile ödüllendirecek. Ayrıca turnuvaya katılan tüm sporcu ve antrenörlere turnuvanın anısını yaşatmak üzere katılım belgesi ve tişört verilecek.
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ HER ZAMAN YANIMIZDA
Şehitkamil Belediyesi Basketbol Gençlik Kupası fikstür çekimi esnasında turnuvanın teknik konularını katılımcı idareci ve antrenörlerine anlatan Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi yardımcısı ve Federasyon teknik komiseri Özcan Koyunoğlu; “ Şehitkamil Belediyesi kulüpler bazında yaptığı işlerle ve şampiyonlara yaptığı sponsorlukla her zaman yanımızda oldu. Geçtiğimiz haftalarda ilimizde gerçekleştirilen Anadolu kupasında bir temsilcimizin olması ve yine aynı şampiyonanın ana sponsorunun Şehitkamil Belediyesi olması bizleri gururlandırdı. Şehitkamil Belediyemiz yine önümüzdeki günlerde ilimizde düzenlenecek ve Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, gibi köklü basketbol ekiplerinin katılacağı Türkiye Şampiyonasının da sponsorları arasında. Ben bu vesile ile şahsım ve basketbol il temsilciğimiz adına Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve kıymetli ekibine teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi
SPORUN VE SPORCUNUN HER ZAMAN YANINDAYIZ
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenleyecekleri Basketbol Gençlik Kupasına olan katılımın kendilerini mutlu ettiğini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu “Bizler sporun ve sporcularımızın her zaman yanındayız. Böylesine anlamlı bir turnuvada, idarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve gençlerimizin spora olan ilgilerini görmek bizleri çok mutlu etti” dedi. Başkan Fadıloğlu 7-12 Mayıs 2012 tarihlerinde Atatürk Spor ve Kültür Merkezinde düzenlenecek Basketbol Gençlik Kupası müsabakalarına tüm basketbol severleri davet etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR