![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_GRUP_SAMPIYONASINDA_ILIMIZI_TEMSIL_EDECEK_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL GRUP ŞAMPİYONASINDA İLİMİZİ TEMSİL EDECEK
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BÖLGE ŞAMPİYONASINDA ŞEHİTKAMİL'İN ADINI GURURLA DUYURACAĞIZ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Oyunları Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliğinin ortak organizasyonunda 10-11 Mart 2012 tarihlerinde ilimiz Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen il yarışmalarında, geleneksel düzenlemesiz dalda gençler ve büyükler kategorilerinde gösterdikleri mükemmel performansla çifte şampiyonluk sevinci yaşayan Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halkoyunları Topluluğu oyuncuları bölge şampiyonasında da başarılı bir oyun sergileyerek bölge şampiyonu olmak istediklerini belirtiler. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halkoyunları Topluluğunun deneyimli oyuncusu Mehmet Emin Çelik; Topluluk adına yaptığı konuşmada "Bölge şampiyonasında Gaziantep’in kültürünü yöresel ezgilerle birleştirerek folklor severlerin beğenisine sunacaklarını, il şampiyonası hazırlık sürecinden bu yana bir gün dahi kaybetmeksizin sıkı bir programla şampiyonaya hazırlandıklarını, amaçlarının Şehitkamil’in ismini bölge genelinde gururla taşımak ve duyurmak olduğunu belirtti.
ÇEKİŞMELİ BİR TURNUVA BİZİ BEKLİYOR
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halkoyunları topluluğu antrenörü Sait Koca; İl şampiyonasında elde ettiğimiz şampiyonlukların sevinciyle birlikte bölgede ilimizi temsil edecek olmanın heyecanı ve gururunu bir arada yaşıyoruz. 8 ilin halkoyunları topluluklarının katıldığı grup şampiyonasında zorlu ve idealı ekiplerle karşı karşıya geleceğiz. Ümit ediyorum ki ilimizde yakaladığımız başarıyı, bölge şampiyonasında da tekrarlarız. Çalışmalar boyunca bizlere desteğini bir an olsun esirgemeyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve emeği geçen, kendilerine destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
BÖLGE ŞAMPİYONLUĞUNA İNANCIMIZ TAM
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; "Halkoyunları ekiplerinin il şampiyonu olmasının ardından, bölge şampiyonası sürecinin ara verilmeksizin başladığını, iki şampiyona arasında kısa bir zaman olmasına rağmen gerek gençler gerek büyükler kategorilerinde şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını ifade etti. Yıldız; her iki kategoride de şampiyonluğa olan inançlarının tam olduğunu sözlerine ekledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR