![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/halk_oyunu_ekibi_fotograflari_12-09-2011_(9)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL HALK OYUNLARI YARIŞMALARINA İDDİALI HAZIRLANIYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
HALK OYUNLARI ZİYAFETİ SUNACAKLAR
10-11 Mart 2012 tarihlerinde ilimiz Kamil Ocak Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilecek il yarışmasında, Şehitkamil Belediyespor Halk Oyunları topluluğu geleneksel dalda gençler ve büyükler kategorilerinde yarışacak. Birçok zorlu ve tecrübeli ekibin yer alacağı şampiyonada Şehitkamil Belediyespor’un rakipleri arasında daha önce il ve bölge dereceleri elde etmiş birçok ekip yer alıyor. En ufak ayrıntının bile puanla ölçüldüğü yarışmada ekipler zirvenin sahibi olabilmek adına gösterecekleri performansla birlikte, izleyenlere büyük bir kültürel ziyafet sunacaklar.
45 KİŞİYİZ AMA TEK RUHUZ
Şehitkamil Belediyespor Kulübü Halk Oyunları Topluğunun deneyimli antrenörü Sait Koca, yarışmaya hazırlık sürecinde yorucu ama bir o kadarda keyifli çalışmalar yaptıklarını ve daha önce birçok etkinlikte yer alan ekibinin yarışmacı ruhla daha da bütünleştiğini belirtti. Koca; “Şehitkamil Belediyespor Kulübü çatısı altında ilk defa katılacağımız olan il şampiyonasında birinciliği elde ederek güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Geleneksel dalda yarışacağımız ekipler en az bizler kadar iddialı ve iyi ekipler. Ama bu durum bizleri şampiyonluk için daha çok teşvik ediyor. Kırk beş kişilik ekibimiz tek ruh oldu ve turnuvaya hazırız. Hedefimize birincilik ile ulaşarak ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum ” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR