![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_ILK_DEVREYI_NAMAGLUP_TAMAMLADI.jpg)
ŞEHİTKAMİL İLK DEVREYİ NAMAGLUP TAMAMLADI
ŞEHİTKAMİL’İN KALESİ GOLE KAPALI
TFF Bal Ligi 3. Grupta oynanan 14 maçta, 6 galibiyet ve 8 beraberlik elde ederek ilk devreyi yenilgi yüzü görmeden 26 puanla 5. sırada kapatan yeşil – siyahlı Gaziantep temsilcisi, yine bu periyotta kendi evinde hiç gol yemeyerek önemli bir istatistiğin daha altına imzasını attı. Grupta oynanan 14 maçta filelerinde, sadece deplasmanda oynanan maçlarda 7 gol gören Şehitkamil Belediyespor, bu performansıyla grubun en az gol yiyen takımı olma unvanında elinde tuttu.
İKİNCİ DEVRE ÇIKIŞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ
TFF Bal Ligi 3. Grupta ilk devrenin tamamlanmasının ardından değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, “ Ligin ilk yarısını namaglup unvanıyla 5.sırada tamamladık ancak ilk devreyi üzerimizde tamamlayan takımlarla puan aralığımız çok yakın. 3 puanlı sistemde aradaki farkı eritmek çok zor değil. Şu anda sıralamadaki yerimiz lig öncesi planlarımızla örtüşüyor. İstatistiklere bakıldığı zaman sahaya yansıttığımız futbolun kalitesi anlaşılacaktır. Ben ligin 2. devresinde daha iyi bir performans sergileyeceğimize eminim, kısa bir aranın ardından çalışmalarımız bu amaç doğrultusunda tüm hızıyla sürecek. Umut ediyorum ki sezon sonunda da ligi hak ettiğimiz yerde tamamlarız ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR