![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_IZCI_KAMPI_KAPILARINA_OKULLARA_ACTI_(5).jpg)
ŞEHİTKAMİL İZCİ KAMPI KAPILARINI OKULLARA AÇTI
ÖĞRENCİLER İZCİ KAMPI İLE YETENEKLERİNİ KEŞFEDİYOR
Dülük Tabiat Parkındaki izci kampına katılan Bayraktar Lisesi öğrencileri, doğanın bütün güzellikleri ve Dülük Tabiat Parkının muhteşem atmosferi eşliğinde eğlenerek eğitim gördüler. Dayanışma ve paylaşma alışkanlığı kazanan öğrenciler, deneyimli hocalar eşliğinde de spor yapıyor. İzci kampına sabah erken saatlerde katılan öğrenciler, pentatlon sahasında birbirinden zorlu ve bir o kadar da eğlenceli parkurlarda eğitim görüyor. Doğanın doğal şartlarında temiz ve bol oksijenli bir havada birlikte yemek yiyen öğrenciler, beraberlik ve paylaşım ruhu kazanıyorlar. Yapılan pentatlon eğitimlerinde erkek öğrenciler performanslarıyla iddialı olsalar da, kız öğrencilerinin pentatlon eğitiminde gösterdiği performans, erkek öğrencilerin performansından geri kalmıyor.
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Kampa katılarak çok eğlendiklerini dile getire öğrenciler; “İzci kampında farklı deneyimler yaşıyoruz. Okulumuzun oryantiring yarışmasında başarılı olan öğrencilerden, her sınıftan 1 kız 1 erkek olmak üzere, kampa katıldık. Burada her türlü ihtiyacımız Şehitkamil Belediyemiz tarafından karşılanıyor. Burada arkadaşlarımızla birlikte vakit geçirip çeşitli oyunlar oynuyoruz. Ayrıca doğa şartlarına da ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bize bu imkanı veren Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR