![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_218.jpg)
ŞEHİTKAMİL KENDİ EVİNDE GALİBİYET İSTİYOR
TARAFTARLARIMIZA 3 PUANI ARMAĞAN ETMEK İSTİYORUZ
Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) ilk 3 haftayı 4 puanla tamamlayan yeşil-siyahlı Gaziantep temsilcisi, kendi evinde konuk edeceği Kahramanmaraş Sakarya Spor Kulübü karşılaşmasında 3 puan için mücadele edecek. Yeşil-siyahlı Kulübün Antrenörü Yalçın Keleşoğlu, müsabaka öncesinde yaptığı açıklamada, “2016 -2017 sezonunda ilk 3 haftada 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik elde ederek 4 puan topladık. Bu hafta evimizde misafir edeceğimiz Kahramanmaraş Sakarya Spor Kulübü maçından 3 puanla ayrılarak taraftarlarımıza bir iç saha galibiyeti daha armağan etmek istiyoruz. Ümit ediyorum ki 90 dakika sonra kaliteli bir futbolla hem izleyenlere keyif verir hem de amacımıza ulaşırız” ifadelerini kullandı.
İÇ SAHADA PUAN KAYBINA TAHAMMÜLLÜMÜZ YOK
Erteleme nedeniyle hafta içi oynanan Gaziantep derbisinin arından hafta sonu Kahramanmaraş Sakarya Spor Kulübü karşılaşmasında forma giyecek yeşil- siyahlı kramponların iç sahada puan kaybına tahammülleri yok. Şehitkamil Belediye Spor Kulübünün genç futbolcularından Ahmet Aslan, 90 dakika sonunda galibiyet elde ederek zirveye doğru çıkışı sürdürmek istediklerini belirtti. Aslan, “Ligde zorlu bir virajdan geçiyoruz, uyum sürecimiz her geçen gün artıyor. Ligin 4 haftasında 3 puan için sahada olacağız. İç sahada puan kaybına tahammüllümüz yok. Tüm takım arkadaşlarımızla birlikte galibiyete kenetlendik. 90 dakika sonunda sahadan mutlu ayrılan taraf olmayı arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR