![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/konutlar_umut_oluyor_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL KONUTLARI VATANDAŞA UMUT OLUYOR
KENTSEL DÖNÜŞÜMLE MODERN BİR İLÇE İNŞA EDİLİYOR
Daha modern bir ilçe olma yolunda çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediyesi, tarihi İpekyolu çevresinde kamulaştırmaya başladığı ev ve arsa sahiplerine, daha önceden yapımı başlayan Seyrantepe konutlarından şartsız kurasız daire veriyor. Ayrıca, Şehitkamil Belediyesi’nin, Onat Kutlar Mahallesinde kamulaştırdığı alana, inşa etmeye başladığı Zeytinli Konutlarının yapım çalışmaları kış aylarında da devam ediyor. 3 blok halinde yükselen Zeytinli konutları, Onatkutlar mahallesinin de değerini artırıyor.
ŞEHİTKAMİL KONUTLARI HER BÜTÇEYE UYGUN
Şirinevler mahallesinde yapımı kısa bir süre içinde tamamlama aşamasına gelen Şirinevler konutlarının son rötuşları yapılıyor. Konutlardaki eksikliklerinin giderilmesiyle birlikte, konutlar önümüzdeki aylarda hak sahiplerine teslim edilecek. İki oda bir salon şeklinde yaptırılan Zeytinli konutları, uygun fiyatıyla dar gelirli vatandaşlar için umut oldu. Öte yandan, Şehitkamil Belediyesi’nin her bütçeye uyun inşa ettiği Gazikent konutları hak sahiplerine teslim edildi. Gazikent konutlarına kavuşan ailelerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR