![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/F29B4344_copy.jpg)
ŞEHİTKAMİL LİDER 44 MALATYA İLE GOLSUZ BERABERE KALDI
ŞEHİTKAMİL 1 PUANLA YETİNDİ
Bal Liginde mücadele eden Şehitkamil Belediyespor ligin 13. haftasında lider 44 Malatyaspor’u evinde ağırladı. Yoğun seyirci desteğiyle sahaya çıkan yeşil-beyazlı ekip, maçın ilk yarısında bulduğu fırsatları gole çeviremeyince ilk devreyi golsüz berabere tamamladı. İkinci devrede her iki takımında baskılı oynamaları ve buldukları net pozisyonları gole çeviremeyince her iki takım sahadan 1 puanla ayrıldı. Bu sonuçla puanını 25 çıkartan yeşil- siyahlı ekip, 1 sıra gerileyerek, 3. sırada yer aldı. Şehitkamil Belediyespor, önümüzdeki haftayı bay olarak geçirecek.
YOĞUN TEMPO İÇERİSİNDE GEÇEN BİR MAÇ OLDU
Maç sonrası açıklamada bulunan Şehitkamil Belediyespor antrenörleri Taner Özaykut ve Yılmaz Akçay, maçın her dakikasını iyi oynadıklarını belirterek, “Yoğun tempo içerisinde geçen bir maç oldu. Taraftarlarımızın da desteğiyle çıktığımız maçta mutlak 3 puanı hedefliyorduk. Maçın ilk yarısında bulduğumuz net fırsatları gole çeviremedik. İkinci yarıda her şey istediğimiz gibi gidiyordu fakat sadece gol yoktu. Rakibimize kolay kolay fırsatlar vermedik. Aldığımız bir puanda bizim için çok önemli. Önümüzdeki haftayı bay olarak geçireceğiz. İnşallah bundan sonraki haftalarda rakiplerimizi yenip, yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR